ورود  \/ 
x
x
ثبت  \/ 
x

 x 
سبد خرید خالی

بلاگ

نحوه ی وریفای کردن حساب پرفکت مانی

نحوه ی وریفای کردن حساب پرفکت مانی مطلب ویژه

پرفکت مانی

 همان طور که در مطلب پیشین اشاره شد در مورد افتتاح حساب پرفکت مانی صحبت کردیم در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ی وریفای کردن حساب پرفکت مانی خود آشنا نماییم. پس از افتتاح حساب در پرفکت مانی و انجام تراکنش ها، کارمزد یا کمسیون دریافتی پرفکت مانی میتواند در ذهن شما سوالاتی را ایجاد نماید. این کارمزد در حین انجام تمامی تراکنش ها از حساب شما کسر خواهد شد. درسال 2013میلادی نرخ کمیسیون انتقال بین حساب های داخلی پرفکت مانی از 0.5 درصد به 1.99 درصد افزایش یافت. حال شما با روشی ساده میتوانید کارمزد تراکنش های پرفکت مانی را با همان نرخ 0.5 درصد انجام دهید، روش مذکور وریفای کردن حساب پرفکت مانی نامیده میشود.

ابتدا وارد حساب پرفکت مانی خود شده و گزینه ی setting در قسمت بالا سمت راست را کلیک نمایید.

 

 

قسمت زیر، در بخش پایینی صفحه به نمایش در می اید. گزینه ی verification management را کلیک نمایید.

 

 

 

 

صفحه ی زیر به نمایش در می آید. 

 

 

گزینه های نشانه گذاری شده عبارتند از :

 

1. name validation : در اولین مرحله ی وریفای کردن حساب پرفکت مانی شما باید اسکن یا عکس پاسپورت یا ترجمه ی رسمی گواهینامه ی رانندگی یا کارت ملی خود را بار گذاری یا آپلود نمایید. برای ترجمه ی مدارک خود می توانید از دارالترجمه های رسمی استفاده نمایید. توجه داشته باشید مشخصات مدارک آپلود شده ی شما باید با مشخصات پروفایل پرفکت مانی شما یکسان باشد. پس از تایید مدارک آپلود شده توسط پرفکت مانی، برای ایمیل شما پیغامی مبنی بر تایید مدارک ارسال خواهد شد. 

2. address validation : در این مرحله شما باید ترجمه ی رسمی یکی از قبوض اب، برق، تلفن و موبایلی که به نام شخص شما باشد را بارگذاری نمایید، ضمنا باید مشخصات قبض بارگذاری شده با مشخصات پروفایل پرفکت مانی شما یکسان باشد در انتهای این مرحله نیز پیغام تایید توسط پرفکت مانی برای ایمیل شما ارسال خواهد شد.

3. phone validation : این مرحله ی نهایی در صورتی فعال خواهد شد که مراحل 1 و 2 مورد تایید پرفکت مانی قرار گیرند. در این مرحله شماره موبایل خود را همراه کد کشور و کد موبایل خود وارد نمایید. از طرف پرفکت مانی با شما تماس خواهند گرفت و توسط اپراتور برای شما شماره ای خوانده خواهد شد این شماره را در کادر مشخص شده وارد نمایید. 

هم اینک حساب شما با موفقیت وریفای شده است. 

لازم به ذکر است پرفکت مانی در حال حاضر بدون توجه به تحریم ها به تمامی کاربران ایرانی خدمات ارائه می دهد ولی با توجه به متزلزل بودن قوانین، پیشنهاد می شود برای اطمینان خاطر بیشتر از روند انجام تراکنش ها از حساب ها ی وریفای شده پرفکت مانی وب سایت رسمی پیکوچینجر استفاده نمایید. پیکوچینجر با هویت خارجی برای شخص شما اقدام به ساخت اکانت می نماید و در صورت درخواست از جانب شما مدارک و اطلاعات حساب در اختیارتان قرار میگیرد.

جهت پیگیری اخرین اخبار واطلاعات، پیکوچینجر را کانال تلگرامی نیز دنبال فرمایید. 

خواندن 346 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.